منتشرشده در اخبار آبادان
(0 رای‌ها)

طرح تحقیق و تفحص به صحن رسید
تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند

اگر تا قبل از تشکیل و شروع به کار کمیته تحقیق و تفحص مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند برنامه و عملکرد خود را به طور شفاف ارائه دهند ممکن است طرح تحقیق و تفحص ادامه پیدا نکند

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح پیشنهادی تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند به مجلس شورای اسلامی داده شد و در کمیسیون اقتصاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصویب شد. 

سید حسین دهدشتی اظهار داشت: پیشنهاد طرح تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند به مجلس داده شد و در کمیسیون اقتصاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: مدتی پیش به کمیسیون اقتصاد مجلس رفتیم و از این طرح دفاع کردیم و در ‌‌نهایت این کمیسیون به طرح تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند رای مثبت داد.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در مرحله بعد این طرح به صحن علنی مجلس می‌رود و در آنجا مطرح شده و به رای گذاشته می‌شود.

وی با اشاره به روند تصویب طرح تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند گفت: که از آنجایی که چنین طرح‌هایی برای شفاف سازی عملکرد یک سازمان است معمولای با رای موافق اکثریت نمایندگان مواجه می‌شود.

دهدشتی با بیان اینکه مناطق آزاد یک ظرفیت مناسب برای کشور محسوب می‌شوند، بیان کرد: هدف از ایجاد مناطق آزاد گسترش و توسعه کشور، افزایش اشتغال و جذب بیشتر سرمایه گذار است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: متاسفانه بعد از بررسی‌ها متوجه شدیم مناطق آزاد برنامه‌های مشخصی ندارند و نیازمند چشم انداز و برنامه هستند.

وی افزود: مسلم است که برای پیشرفت نیاز به برنامه مشخصی داریم‌‌ همان طوری که برنامه پنجم توسعه یا چشم انداز 20 ساله در کشور وجود دارد.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه این موضوع در دیگر مناطق آزاد کشور نیز وجود دارد و مشاهده می‌شود با تغییر مدیران رویکردهای مدیریتی نیز کاملا تغییر می‌کند.

وی با اشاره به اهداف تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند افزود: ما به دنبال این هستیم ببینیم منطقه آزاد اروند بر اساس چه برنامه‌ای حرکت می‌کند و عملکرد آن تا چه میزان بر اساس قائده و برنامه بوده است و تاکید کنیم برای آینده یک برنامه مشخص برای عملکرد خود داشته باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطر نشان کرد: نگران این هستیم که ابهامات موجود در برخی عملکردها در منطقه آزاد اروند ادامه یابد.

دهدشتی اظهار کرد: اگر تا قبل از تشکیل و شروع به کار کمیته تحقیق و تفحص مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند برنامه و عملکرد خود را به طور شفاف ارائه دهند ممکن است طرح تحقیق و تفحص ادامه پیدا نکند.

برچسب‌ها

2 نظر
  • محمد شنبه, 25 بهمن 1393 ساعت 16:58

    سلام دکتر خسته نباشید .لطفا در مورد قوانین کارگری وضع شده در محدوده مناطق ازاد بررسی و تجدیدی نظر کنید این قوانین یکطرفه وبه سود پیمانکاران است و به کارگران ظلم بزرگی روا میشه چون حقوق و مرخصی ها کم میشه . با تشکر

  • عادل چهارشنبه, 08 بهمن 1393 ساعت 13:17

    درود دکتر . از همه اداره ها باید همین کار رو کرد

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sms

نهج البلاغه

همانا زمامداران را خواص و نزديكانى است كه خود خواه و چپاولگرند، و در معاملات انصاف ندارند، ريشه ستمكاريشان را با بريدن اسباب آن بخشكان...

(فرازی از نامه شماره 53 حضرت به مالک اشتر)

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت چیست؟
عالی - 50%
خوب - 20%
متوسط - 20%
نظری ندارم - 10%

پیوند ها

link1
link2
link4
link3
link5

www.Dr-Dehdashti.ir
پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین دهدشتی
کلیه حقوق مادی و معنوی برای این پایگاه محفوظ است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.