منتشرشده در اخبار آبادان
(0 رای‌ها)

دهدشتی:
وزیر نفت به کمیسیون نمی آید/ سوالات و مطالبات دانشجویان نفت را چگونه پیگیری کنیم؟

وزیری که 8 ماه در کمیسیون تخصصی مجلس پا نگذاشت !

دکتردهدشتی عضوکمیسیون انرژی مجلس گفت :
بدنبال تحصن و اعتراضات دانشجویان دانشگاه صنعت نفت و اصرار بسیاری از اعضای کمیسیون مقرر شده بود وزیر نفت دوشنبه گذشته جهت توضیحات در کمیسیون حضور پیدا کند که باز هم نیامد و بنده ضمن اعتراض به این رویه کمیسیون را ترک کردم .
متاسفانه اخرین بار حضور زنگنه در کمیسیون انرژی آنهم برای پاسخ به سوالات نمایندگان از جمله خودم 22 اردیبهشت بوده و طی این مدت هم حدود 23 سوال توسط 17 نماینده مطرح شده که به دلایل مختلف تاکنون به تاخیر افتاده و یا وزیر از حضور خودداری کرده !
البته مسایل بسیار مهمی طی این مدت حادث شد ، مثل تحریمها ، برجام و مسایل پس از آن، مسایل صندوق بازنشستگی نفت و شرکتهای زیر مجموعه (شرکت تاسیسات دریایی و دکلهای گمشده ) ،ابهام در قراردادهای جدید نفتی ، افزایش نرخ سوخت شناورها ، کاهش قیمت نفت - مسایل پتروشیمی ها و اعتراضات کارکنان و اخیرا هم اعتراضات و تحصن دانشجویان دانشگاه صنعت نفت ، که متاسفانه اینها هم باعث نشد وزیر به کمیسیون قدم رنجه فرماید .
نگاهی به دستور کار کمیسیون انرژی طی چند ماه گذشته و بررسی اهمیت مسایل مطروحه از طرفی و عدم اهمیت و توجه وزیر به کمیسیون، وظیفه نظارتی کمیسیون انرژی رابه عنوان یک کمیسیون تخصصی و تاثیر گذار بر عملکرد وزارت نفت را زیر سوال میبرد.

دهدشتی پیش تز نیز در روز دوشنبه 11/5 طی تذکر کتبی به وزیر نفت عدم حضور 8 ماهه در کمیسیون و عقب افتادن سوالات و حجم انباشت سوالات بی پاسخ را به وی تذکر داد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sms

نهج البلاغه

همانا زمامداران را خواص و نزديكانى است كه خود خواه و چپاولگرند، و در معاملات انصاف ندارند، ريشه ستمكاريشان را با بريدن اسباب آن بخشكان...

(فرازی از نامه شماره 53 حضرت به مالک اشتر)

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت چیست؟
عالی - 50%
خوب - 20%
متوسط - 20%
نظری ندارم - 10%

پیوند ها

link1
link2
link4
link3
link5

www.Dr-Dehdashti.ir
پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین دهدشتی
کلیه حقوق مادی و معنوی برای این پایگاه محفوظ است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.