منتشرشده در اخبار آبادان
(0 رای‌ها)

دهدشتی؛
تهدید شدیم، در انتخابات به شدت تخریب شدیم، اما پا پس نکشیده و نمیکشیم

کارشناسان ما از سوی کسانی که مشخص نشد متعلق به کدام نهاد بودند تعقیب می شدند. تهدید شدیم، در انتخابات به شدت تخریب شدیم، اما پا پس نکشیده و نمیکشیم

دکتر سید حسین دهدشتی در بخش هایی از نطق خود به گزارش تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد اروند اشاره کرد و گفت:

..... بنده به عنوان مسوول پرونده شستا برای آخرین بار از این تریبون، رسما اعلام میکنم: تخلفات عدیده ی سعید مرتضوی برای مجلس اثبات شده. مجلس برای این تحقیق و تفحص ها هزینه می کند، هزاران  نفر- ساعت  وقت صرف شده، کارشناسان ما از سوی کسانی که مشخص نشد متعلق به کدام نهاد بودند تعقیب می شدند. تهدید شدیم، در انتخابات به شدت تخریب شدیم، اما پا پس نکشیده و نمیکشیم .اما طبق قانون قوه ی قضاییه 3 ماه فرصت داشته به این پرونده رسیدگی کند. با این همه، این نحوه ی رسیدگی در قوه ی قضاییه منطبق با عدل و انصاف و اصل تسریع در رسیدگی به پرونده های کیفری است؟
چرا پرونده های آقای احمدی نژاد سالهاست در مرحله تحقیق و بررسی مانده ؟ چرا قوه ی قضاییه جدیتی به خرج نمیدهد تا آقایان هوس صدارت دوباره و برپا یی امپراتوری دروغ و فساد به سرشان نزند و وعده های آنچنانی ندهند؟ آیا وعده ی دروغ مصداق تخلف انتخاباتی نیست؟ باید کسانیکه  به دلیل وعده های دروغ ، هدر دادن بیت المال در افتتاحیه های نمایشی، تخلفات گسترده از قانون، به دادگاه کشاند تا عبرتی برای آیندگان باشد.

مجلس باید در بُعد نظارت هم پویاتر باشد. متاسفانه بعضی از ابزار های نظارتی مجلس مثل تحقیق و تفحص بسیار کم اثر شده. البته در موضوع زنجانی ورود مجلس بسیار به موقع، و موثرِ در تشکیل پرونده ی قوه قضاییه بود، اما در پرونده آقای مرتضوی روند رسیدگی توسط دادگاه کند است.
در پرونده تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند متاسفانه علیرغم گذشت 4 ماه از تکمیل و تحویل گزارش تحقیق و تفحص، بعضی از همکاران ما به ویژه در کمیسیون اقتصادی ، بازی فرسایشی را به کار گرفته اند که گزارش آن در مجلس قرائت نشود. در صورتی که طبق قانون کمیسیون یک ماه فرصت دارد گزارش نهایی را جهت قرائت به صحن مجلس بفرستن. چه کسانی از قرائت این گزارش واهمه دارند؟؟
همکاران عزیز، مردم فهیم آبادان و خرمشهر هنوز خاطره ی "سکه های کثیف
"اهدایی سازمان منطقه آزاد اروند به تهیه کننده صدا و سیما را فراموش نکرده اند!! .......

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sms

نهج البلاغه

همانا زمامداران را خواص و نزديكانى است كه خود خواه و چپاولگرند، و در معاملات انصاف ندارند، ريشه ستمكاريشان را با بريدن اسباب آن بخشكان...

(فرازی از نامه شماره 53 حضرت به مالک اشتر)

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت چیست؟
عالی - 50%
خوب - 20%
متوسط - 20%
نظری ندارم - 10%

پیوند ها

link1
link2
link4
link3
link5

www.Dr-Dehdashti.ir
پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین دهدشتی
کلیه حقوق مادی و معنوی برای این پایگاه محفوظ است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.