منتشرشده در اخبار کشور
(0 رای‌ها)

پاسخ دهدشتی به ادعاهای مرتضوی

سیدحسین دهدشتی، از اعضای ارشد کمیته تحقیق‌وتفحص مجلس از تأمین اجتماعی، در پاسخ به ادعای اخیر مرتضوی، مبنی ‌بر اینکه سخنان محجوب و دهدشتی «دروغ» بوده، به «شرق» گفت: مردم دروغ‌گو‌ها را خیلی‌خوب می‌شناسند.

سیدحسین دهدشتی، از اعضای ارشد کمیته تحقیق‌وتفحص مجلس از تأمین اجتماعی، در پاسخ به ادعای اخیر مرتضوی، مبنی ‌بر اینکه سخنان محجوب و دهدشتی «دروغ» بوده، به «شرق» گفت: مردم دروغ‌گو‌ها را خیلی‌خوب می‌شناسند.

یک روز بعد از انتشار نامه سعید مرتضوی که در آن اتهاماتی همچون دروغ‌گویی و نشر اکاذیب را به برخی اعضای کمیته تحقیق‌وتفحص از تأمین اجتماعی نسبت داده و خود را از تخلفات احرازشده در گزارش تحقیق‌وتفحص مبرا دانسته بود، یکی از اعضای این کمیته، به سخنان مرتضوی پاسخ داد.

سیدحسین دهدشتی، از اعضای ارشد کمیته تحقیق‌وتفحص مجلس از تأمین اجتماعی، در پاسخ به ادعای اخیر مرتضوی، مبنی ‌بر اینکه سخنان محجوب و دهدشتی «دروغ» بوده، به «شرق» گفت: «مردم دروغ‌گو‌ها را خیلی‌خوب می‌شناسند.

این‌گونه فرافکنی و فرار روبه‌جلو از قدیم شیوه آقای مرتضوی بوده و این‌روزها که به آخر خط رسیده است، تعجبی ندارد که به هر مستمسکی دست بیندازد». دهدشتی همچنین در ادامه افزود: «به ایشان توصیه می‌کنم حال که از مشاغل دولتی و قضاوت منفصل شده‌اند، این ایام را مغتنم شمرده و نسبت به جبران مافات عملکرد ناصواب گذشته خویش به توبه و استغفار و زیارت- البته به قصد قربت و بدون جنجال رسانه‌ای - بپردازد و از دنبال‌کردن توهمات ذهنی خود و سناریو‌پردازی دست بردارد، راه صداقت را پیش بگیرد که النجات فی‌الصدق».

نماینده مردم آبادان در مجلس همچنین درباره بخشی از ادعاهای مرتضوی مبنی ‌بر نادرست‌بودن اسناد تحقیق‌وتفحص هم گفت: «گزارش تحقیق‌وتفحص بیش از دو سال قبل به قوه‌ قضائیه ارجاع شده، بهتر است مرتضوی اگر پاسخی دارد در دادگاه ارائه کند».

دهدشتی در پاسخ به این سؤال که آیا در مقابل تهمت‌های مرتضوی قصد شکایت از او را دارد یا خیر، گفت: «مرتضوی به دنبال غبارآلودکردن فضای سیاسی و رسانه‌ای جامعه و دادگاه است. من در زمین او بازی نمی‌کنم. اگر روزی بازی را شروع کنم، این مرتضوی است که باید در زمین من بدود».

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sms

نهج البلاغه

همانا زمامداران را خواص و نزديكانى است كه خود خواه و چپاولگرند، و در معاملات انصاف ندارند، ريشه ستمكاريشان را با بريدن اسباب آن بخشكان...

(فرازی از نامه شماره 53 حضرت به مالک اشتر)

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت چیست؟
عالی - 50%
خوب - 20%
متوسط - 20%
نظری ندارم - 10%

پیوند ها

link1
link2
link4
link3
link5

www.Dr-Dehdashti.ir
پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین دهدشتی
کلیه حقوق مادی و معنوی برای این پایگاه محفوظ است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.