منتشرشده در اخبار کشور
(0 رای‌ها)

دهدشتی؛
آیا دست‌های پشت پرده بابک زنجانی نیز محاکمه می شوند؟

رئیس کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی،با تاکید برضرورت تسریع در رسیدگی به پرونده بابک زنجانی از سوی قوه قضاییه،گفت: هیچ تضمینی برای پرداخت بدهی این متهم بعد از آزادی وجود ندارد.

سیدحسین دهدشتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تسریع در رسیدگی به پرونده بابک زنجانی از سوی قوه قضاییه، گفت: فرصت یک‌ماهه متهم برای پرداخت بدهی‌های خود به اتمام رسیده؛ از این رو لازم است رسیدگی به پرونده وی در اسرع وقت انجام شود.
ادعای پرداخت بدهی از سوی بابک زنجانی ریشه‌ای دو ساله دارد
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ادعای پرداخت بدهی از سوی بابک زنجانی ریشه‌ای دو ساله دارد، افزود: اگر این متهم قصدی برای پرداخت بدهی خود را داشت تاکنون این موضوع انجام گرفته بود.
وی با اشاره به اظهارات وکیل متهم نفتی در خصوص آزادی وی و پرداخت بدهی‌هایش، تصریح کرد: هیچ تضمینی برای پرداخت بدهی این متهم بعد از آزادی وجود ندارد.
دهدشتی با بیان اینکه از دو سال قبل تاکنون بابک زنجانی ادعای پرداخت بدهی را دارد،اما هنوز ریالی از سوی وی پرداخت نشده است، گفت: 80 درصد پول‌های این متهم خارج از کشور بوده و در صورت خروج وی به بهانه بازگشت بدهی‌ها هیچ تضمینی دیگر برای بازگشت وی وجود نخواهد داشت.
هیچکس حاضر به تضمین بابک زنجانی نیست
وی ادامه داد: باید دید آیا کسی حاضر به تضمین بابک زنجانی است یا خیر؛ بعد باید در خصوص وجاهت قانونی فرد ضامن نیز باید بررسی صورت بگیرد.
این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه پرونده بابک زنجانی تاکنون با توصیه‌های برخی افراد سرشناس چه در دولت قبل و چه در دولت فعلی باز است، تاکید کرد:‌ دست‌های پشت پرده در پرونده بابک زنجانی بسیار است.
شائبه‌های حمایت از متهم نفتی 
وی تاکید کرد: تسریع در رسیدگی به پرونده بابک زنجانی برخی شائبه‌ها در خصوص حمایت دست‌های پشت پرده از این متهم نفتی را از بین می‌برد.
دهدشتی ادامه داد: قوه قضاییه با عوامل دخیل در پرونده بابک زنجانی با صراحت بیان برخورد می کند.
رئیس کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی، یادآور شد:‌ به طورحتم می‌توان با جدیت بیشتر تمامی بدهی‌های بابک زنجانی به بیت‌المال را بازگرداند./

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sms

نهج البلاغه

همانا زمامداران را خواص و نزديكانى است كه خود خواه و چپاولگرند، و در معاملات انصاف ندارند، ريشه ستمكاريشان را با بريدن اسباب آن بخشكان...

(فرازی از نامه شماره 53 حضرت به مالک اشتر)

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت چیست؟
عالی - 50%
خوب - 20%
متوسط - 20%
نظری ندارم - 10%

پیوند ها

link1
link2
link4
link3
link5

www.Dr-Dehdashti.ir
پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین دهدشتی
کلیه حقوق مادی و معنوی برای این پایگاه محفوظ است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.