منتشرشده در اخبار کشور
(0 رای‌ها)

دهدشتی طی مصاحبه با خانه ملت:
تحقیقات محلی در روند بررسی صلاحیت نامزدها نباید مبنا قرار بگیرد

تحقیقات محلی نباید در روند بررسی صلاحیت نامزدها مبنا قرار بگیرد. تحقیقات محلی را می توان به صورت جانبی و سرنخ پذیرفت و در همین حد به آن توجه کرد چون تحقیقات محلی بر مبنای گفته و شنیده ها است.

حسین دهدشتی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تحقیقات محلی به عنوان یکی از مراحل بررسی صلاحیت کاندیداها، اظهار داشت: تحقیقات محلی اگر مستندات قانونی داشته باشد، خوب است ولی اگر مبتنی بر گفته های افراد باشد نمی تواند قانع کننده باشد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه بعضا در جامعه ما افراد در مورد سخنان خود دقت لازم را نمی کنند و اگر این سخنان افراد، مبنای بررسی صلاحیت ها شود و سبب شود برچسبی بر افراد زده شود، منطقی نیست و باید ساز کار مشخصی در این زمینه وجود داشته باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسئولان در زمینه تحقیقات محلی باید زمان بیشتری در اختیار داشته باشند و به صورت جامع تحقیق کنند و همه مدارک را به صورت قانونی مستند کنند.

دهدشتی با بیان اینکه محدوده زمانی کم و وسعت جغرافیایی فراوان بررسی لاحیت افراد و تحقیقات محلی را با سختی همراه می کند، گفت: در حال حاضر تحقیقات محلی با سختی مواجه شده است، در گذشته شناخت افراد بیشتر بود ولی اکنون شناخت ها و ارتباطات کاهش یافته و تحقیقات محلی را نمی توان به عنوان معیار و مبنا پذیرفت.

وی افزود: البته تحقیقات محلی را می توان به صورت جانبی و سرنخ پذیرفت و در همین حد به آن توجه کرد چون تحقیقات محلی بر مبنای گفته و شنیده ها است./

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

sms

نهج البلاغه

همانا زمامداران را خواص و نزديكانى است كه خود خواه و چپاولگرند، و در معاملات انصاف ندارند، ريشه ستمكاريشان را با بريدن اسباب آن بخشكان...

(فرازی از نامه شماره 53 حضرت به مالک اشتر)

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت چیست؟
عالی - 50%
خوب - 20%
متوسط - 20%
نظری ندارم - 10%

پیوند ها

link1
link2
link4
link3
link5

www.Dr-Dehdashti.ir
پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید حسین دهدشتی
کلیه حقوق مادی و معنوی برای این پایگاه محفوظ است.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.